Home » Privātuma politika

Privātuma politika

Lutaka.lv vietnes privātuma politika

Šī privātuma politika ir izstrādāta, lai informētu un kalpotu tiem Lutaka.lv klientiem, kuri ir nobažījušies par to, kā tieši viņu personīgā informācija var tikt izmantota tiešsaistē. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo privātuma politiku, lai gūtu skaidru un precīzu izpratni par to, kā mēs vācam, izmantojam, aizsargājam un/vai citādi rīkojamies ar jūsu personisko un personiski identificējamo informāciju saskaņā ar mūsu pamatnostādnēm.

Kā tiek ievākta nepieciešamā personīgā informācija?

Izmantojot mūsu vietni vai veicot pasūtījumus no mūsu vietnes, mēs varam lūgt jums sniegt vairākus personas datus. Tā var ietvert (bet ne tikai):

  • vārds un uzvārds
  • adrese (fiziskā un e-pasta adrese)
  • Pasta adrese
  • Tālruņa numurs
  • Kredītkartes informācija
  • Darījumu vēsture
  • Tīmekļa vietnes izmantošana un dalība tajā
  • Atsauksmes par izmantotajiem un/vai piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem


Katru reizi, kad jūs mijiedarbojaties ar mūsu vietni un pakalpojumiem, Lutaka.lv serveri saglabā arī darbības žurnālu. Tas ir unikāls un ietver tādu informāciju kā jūsu IP adrese. Piekļuves laiks un datums, apmeklētās un izmantotās lapas, izmantotā valoda un izmantotā pārlūkprogrammas veids. Kopumā vienīgais veids, kā mēs vācam personisko informāciju, ir tad, ja jūs to sniedzat mums brīvprātīgi (piemēram, uzsākot darījumu).

Datu vākšanas un apstrādes līdzekļi privātuma politika

Papildus tam, ka mēs apkopojam lielāko daļu jūsu personas datu un informācijas. Kad jūs iniciējat darījumu, mēs varam saņemt personas informāciju no citiem tiešsaistes pārdevējiem un pakalpojumu sniedzējiem, kas, iespējams, ir jūs novirzījuši uz mūsu vietni. Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji var tikt izmantoti arī atbalsta nodrošināšanai, tiešsaistes darījumu apstrādei un jūsu tiešsaistes kontu uzturēšanai.

Turklāt mums būs piekļuve visai šai informācijai, lai apstrādātu pasūtījumus un darījumus. Šī informācija tiek izmantota arī, lai sniegtu jums dažādus reklāmas piedāvājumus un informāciju par jauniem vai esošiem Lutaka.lv produktiem un pakalpojumiem. Šī informācija tiek izpausta tikai mūsu darbiniekiem un trešajām pusēm, kas iesaistītas jūsu darījumu izpildē.

Kā mēs izmantojam Jūsu informāciju

Jūsu sniegtā un apkopotā informācija parasti tiek izmantota, lai apstrādātu Jūsu darījumus un nepieciešamības gadījumā sniegtu klientu atbalstu. Mēs varam arī izvēlēties izmantot šo informāciju jebkādiem citiem uzņēmējdarbības mērķiem, kas saistīti ar vietnes, programmas, Lutaka.lv piedāvāto produktu un pakalpojumu darbību.

Laiku pa laikam var rasties nepieciešamība daļu no jūsu informācijas nodot arī saistītajām, pārstāvētajām un/vai meitasuzņēmumiem tehniskā atbalsta un darījumu apstrādes nolūkos. Mēs varam arī aicināt jūs piedalīties aptaujās vai konkursos. Tas notiek pilnīgi brīvprātīgi, un jums ir tiesības izvēlēties. Vai izpaust vai neizpaust jebkādu personisko informāciju, kas var ietvert jebkuru no iepriekš minētajiem punktiem.

Pieņemot balvu vai laimestu, jūs atļaujat izmantot savu vārdu un līdzību reklāmas un veicināšanas nolūkos. Par minēto izmantošanu netiks saņemta nekāda papildu kompensācija, ja vien to neaizliedz likums. Mēs varam arī nolemt izmantot jūsu personas informāciju, lai sniegtu jums informāciju par citiem mūsu produktiem, pakalpojumiem un akcijām. Mēs nepārdosim, neiznomāsim, nenodosim vai neizīrēsim jūsu personisko informāciju, ja vien tas nav norādīts šajā konfidencialitātes politikā.

Izņēmumi personas informācijas izpaušanai

Mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju, ja to pieprasa likums vai jebkura juridiska iestāde. Ja šāda rīcība ir nepieciešama, lai ievērotu piemērojamos likumus vai izpildītu jebkādus mums izsniegtus tiesas procesus. Aizsargātu un aizstāvētu mūsu tiesības un īpašumu vai rīkotos, lai aizsargātu mūsu lietotāju vai sabiedrības personisko drošību.

Personas informācijas atjaunināšana

Vietnes lietotāji jebkurā laikā var sazināties ar mums, lai atjauninātu vai pat dzēstu savu personisko informāciju, izmantojot mūsu kontaktinformācijas lapu, kuras adrese ir: Lutaka.lv/contact.htm. Šo lapu var izmantot arī tad, ja jums ir kāda cita sūdzība, jautājums vai ierosinājums par personiskās informācijas izmantošanu. Jūs varat arī atteikties no turpmākas reklāmas paziņojumu saņemšanas, sazinoties ar mums tieši vai izmantojot atteikšanās pogu vai saiti, kas atrodama jebkurā no nosūtītajiem e-pasta ziņojumiem.

Sīkfailu izmantošana privātuma politika

Mēs izmantojam sīkfailus, nelielus teksta failus, kas tiek saglabāti jūsu datorā un reģistrē jūsu preferences, lai izsekotu, kā jūs izmantojat Lutaka.lv vietni. Šī informācija un dati, kas iegūti, izmantojot sīkfailus, ir paredzēti, lai palīdzētu uzlabot vispārējo pakalpojumu un padarītu to jums vieglāku un ērtāku. Lietotājiem ir iespēja izvēlēties, vai pieņemt vai noraidīt sīkfailus, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka, atsakoties no sīkdatnēm, dažas no interaktīvākajām vietnes funkcijām var nebūt pilnībā pieejamas vai nedarboties pareizi.

Informācijas drošība privātuma politika

Lutaka.lv vietnē ir veikti aktīvi pasākumi, lai nodrošinātu un aizsargātu visas jūsu informācijas drošību. Visi iegūtie dati un informācija nekavējoties tiek saglabāti ar paroli aizsargātā datubāzē. Pati datu bāze ir aizsargāta aiz aktīvas, modernas ugunsmūra sienas, kas atbalsta SSL 3. versiju un 128 bitu šifrēšanu.

Nepilngadīgo aizsardzība

Šī tīmekļa vietne nav paredzēta personām, kas nav sasniegušas 18 gadu vecumu vai nav sasniegušas savā dzīvesvietas valstī likumīgi noteikto vecumu, no kura tās ir pilngadīgas. Ikviens, kurš izvēlas izmantot šo tīmekļa vietni vai saistītos pakalpojumus, apliecina un apliecina, ka ir sasniedzis 18 gadu vecumu.

Informācijas atrašanās vieta

Jebkura informācija, kas apkopota šajā tīmekļa vietnē vai ar jebkuras trešās puses saistītās personas vai aģenta starpniecību, var tikt uzglabāta un/vai apstrādāta jebkurā valstī, kurā mēs vai mūsu saistītās personas, meitasuzņēmumi vai aģenti uztur jebkāda veida iekārtas. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs piekrītat jebkādai informācijas pārsūtīšanai ārpus jūsu dzīvesvietas valsts.

Trešo pušu vietnes, saites un prakse

Iespējams, ka lietotāji var izmantot saites uz mūsu Lutaka.lv vietni vai no tās. Tā rezultātā informācija var tikt sniegta trešajām personām. Tā kā visas šīs vietnes ir no Lutaka.lv neatkarīgas vietnes, mēs nekādā veidā nevaram nodrošināt vai garantēt šīs informācijas aizsardzību. Šī privātuma politika nekādā veidā nav saistoša šo trešo pušu uzņēmumiem. Ja rodas jautājumi šajā sakarā, lūdzu, iepazīstieties ar trešās puses privātuma politiku. Mēs neuzņemsimies un neuzņemsimies atbildību par trešo pušu praksi, darbībām vai politiku, tāpat kā mūs nevar uzskatīt par atbildīgiem par trešo pušu tīmekļa vietņu izmantoto saturu vai politiku.